Old web-site

Autumn Evening 2 - "The Incinerator" - 20 April 2011

 

        Name     Club    Score
Malcolm Bradley   540
Wendy Stevenson   540
Peter Annetts GO 530
Jeremy Fowler GO 520
Steve Ryan GO 520
Adrian White WHO 520
Daniel Dohle GO 510
Michael Weiner   510
Michael Burton BF 500
Sue Davis BF 500
Stefan Kuehn GO 500
Warwick Selby GO 500
Gordon Wilson BN 500
Ian Cameron GO 490
Tristram Miller   490
Joel Putnam BN 490
Andrew Sprott   490
Vivien De Remy De Courcelles 470
Michael Free   470
Neil Hawthorne GO 470
Stuart Deane GO 460
Lisa Grant GO 450
Ron Junghans GO 450
Claire Winnick   450
Steve Dunlop WHO 440
Patrik Gunnarsson BF 430
Paul Prudhoe CC 430
David Bowerman GO 420
Martin Cousins   400
Tom Joss   400
Wayne Pepper BN 400
Ken Jacobson GO 380
Cath Chalmers   360
Nerise McQuillan   350
David Stitt GO 350
Eric Young   350
Ross Duker GO 330
Emmanuelle Convert   320
Eoin Rothery   310
Dennis Sparling GO 310
Carol Jacobson GO 300
Peter Thomason BN 300
Anne & Hamish Seymour   290
Dan Bunting   280
Adam Garner   280
Stuart McWilliam GO 280
Kaj Bollerup   250
Venn Hardy   240
Connie McNamee   240
Jette Bollerup   210
Liam & Allan Seymour   180
Bev Johnson GO 150
Ian McKenzie   30
James Stuart   10

 

Membership

*** We Love Helpers ***

 
 a Big  *Thank You*  to all helpers and organisers of recent events:    

Eugowra 2020 NSW Champs 10-11 Apr: John Anderson, Melissa Annetts, Peter Annetts, Luca Baracsi, Toni Bachvarova, Ross Barr, Carolyn Davies, Barbara Dawson, Graeme Dawson, Rod Eckels, Peter Fozo, John Giles, Natalie Grainger, Robert Herkes, Barbara Hill, Tony Hill, Adam Horley, Kristen Horley, Carol Jacobson, Ken Jacobson, Melissa Joseph, Barbara Junghans, Ron Junghans, Jamie Kennedy, Tania Kennedy, Istvan Kertesz, Arpad Kocik, James Lithgow, Aidrie Long, Andrea Lux, Peter McConaghy, Wendy McConaghy, Jim Merchant, Clare Netherton, Warwick Selby, Andrew Smith, Kristin Young.

 SPORTident team: Karla Burnett, Riley Grainger, Nikki Halmai, Matthew Hill, Kieran Joseph.

Chatswood SSS26 31 Mar: Kim Cleland, Peter Fozo, Aniko Fozo-Kertesz, John Giles, Andy Graham, Ken Jacobson, Iain McKernan, Dave Stanley, David Stitt, Dale Thompson, Ted Woodley.

 SPORTident team: Martin Cousins, Carol Jacobson, Robert Newman

Northbridge SSS23 10 Mar: Rochelle Cox, Andrew Goddard, Lisa Grant, Carol Jacobson, Ken Jacobson, Jamie Kennedy, Kar-Soon Lim, David Stanley.

 SPORTident team: Robert Newman, Johnny Petersen.

Hunters Hill Sprint1 21 Feb: Ian Blayden, Elizabeth Bulman, John Bulman, Ross Duker, Peter Fozo, Aniko Fozo-Kertesz, Karin Hefftner, Roland Simpson, Sue Thomson, Larry Weiss.

 SPORTident team: Martin Cousins, Carol Jacobson, Ken Jacobson.

Frenchs Forest SSS18 3 Feb: David Bray, Andrew Goddard, Nikolett Halmai, Glenn Horrocks, Graham Horrocks, Barb Junghans, Ron Junghans, Roger Mail, Jim Merchant.

 SPORTident team: Martin Cousins, Johnny Petersen.

 
 heart
 
 - errors or omissions,  please contact the event organiser.