Old web-site

MM2 "Whale Rock" 27May2015

  Moonlight Madness #2  

27 May 2015

Map: Whale Rock    
Organiser Michael Ridley-Smith    
for: Garingal Orienteers    
       
placing name club score
1 Tristan White   480
2 Peter Annetts GO 450
2 Lee Coady WH 450
4 David Noble BF 440
5 David Stanley GO 430
6 Istvan Kertesz GO 420
7 Richard Pattison BN 410
8 Mel Selby GO 400
8 Warwick Selby GO 400
8 Keelan Birch   400
11 Darren Slattery BN 390
12 Phillip Smyth   380
13 James Lithgow GO 370
13 Ted Woodley GO 370
13 Martin Cousins GO 370
16 Two Camanas   360
16 Paul Every   360
16 Wal Bowman   360
16 Patrik Gunnarsson BF 360
16 Stefan Kuehn GO 360
21 Ian Cameron GO 350
21 Ellen, Nicole & Therese   350
21 David Bray GO 350
21 Wayne Pepper BN 350
21 Alex Allchin   350
26 Nicole Sellin GO 340
26 Dan Redfern GO 340
28 Graham Field GO 330
28 Lisa Linssen GO 330
30 Nick & Kim Eales   320
31 Ron Junghans GO 310
31 Lara D'Abreo   310
31 David Stitt GO 310
31 Carol Jacobson GO 310
31 Bob Morgan BN 310
31 Brett Sewell BN 310
37 Tim Scott   300
37 Amanda Ryan & Brad Truran   300
39 Pauline Evans   280
39 Lisa Lampe UR 280
39 Alitia Dougall BN 280
42 David Bowerman CC 270
42 Ken Jacobson GO 270
42 John Giles GO 270
42 James Stewart IK 270
46 Michael Roylance BF 260
47 Stuart McWilliam GO 250
47 Steve Dunlop WH 250
49 David Dash GO 240
50 Pam Wee & Joan Chan   210
50 Michael Browning   210
52 James & Karen Langan WH 170
53 Ian & Maggie Jones   140
54 Thomas Family   130
54 Brad Clark   130
54 Steve Holloway WH 130
57 Graham Horrocks GO 100
58 Greg Jolley   90
58 Elena Williams   90
60 Alyssa Emanato   20
       
Entries 60      

Membership

*** We Love Helpers ***

 
 a Big  *Thank You*  to all helpers and organisers of recent events:    

Eugowra 2020 NSW Champs 10-11 Apr: John Anderson, Melissa Annetts, Peter Annetts, Luca Baracsi, Toni Bachvarova, Ross Barr, Carolyn Davies, Barbara Dawson, Graeme Dawson, Rod Eckels, Peter Fozo, John Giles, Natalie Grainger, Robert Herkes, Barbara Hill, Tony Hill, Adam Horley, Kristen Horley, Carol Jacobson, Ken Jacobson, Melissa Joseph, Barbara Junghans, Ron Junghans, Jamie Kennedy, Tania Kennedy, Istvan Kertesz, Arpad Kocik, James Lithgow, Aidrie Long, Andrea Lux, Peter McConaghy, Wendy McConaghy, Jim Merchant, Clare Netherton, Warwick Selby, Andrew Smith, Kristin Young.

 SPORTident team: Karla Burnett, Riley Grainger, Nikki Halmai, Matthew Hill, Kieran Joseph.

Chatswood SSS26 31 Mar: Kim Cleland, Peter Fozo, Aniko Fozo-Kertesz, John Giles, Andy Graham, Ken Jacobson, Iain McKernan, Dave Stanley, David Stitt, Dale Thompson, Ted Woodley.

 SPORTident team: Martin Cousins, Carol Jacobson, Robert Newman

Northbridge SSS23 10 Mar: Rochelle Cox, Andrew Goddard, Lisa Grant, Carol Jacobson, Ken Jacobson, Jamie Kennedy, Kar-Soon Lim, David Stanley.

 SPORTident team: Robert Newman, Johnny Petersen.

Hunters Hill Sprint1 21 Feb: Ian Blayden, Elizabeth Bulman, John Bulman, Ross Duker, Peter Fozo, Aniko Fozo-Kertesz, Karin Hefftner, Roland Simpson, Sue Thomson, Larry Weiss.

 SPORTident team: Martin Cousins, Carol Jacobson, Ken Jacobson.

Frenchs Forest SSS18 3 Feb: David Bray, Andrew Goddard, Nikolett Halmai, Glenn Horrocks, Graham Horrocks, Barb Junghans, Ron Junghans, Roger Mail, Jim Merchant.

 SPORTident team: Martin Cousins, Johnny Petersen.

 
 heart
 
 - errors or omissions,  please contact the event organiser.