Old web-site

Fairlight - 5 August 2009 - Results

placingnameclubscore
1Richard Green 570
2John OwensBAOC510
3Peter AnnettsGO510
4Warwick SelbyGO490
5Michael FreeGO460
6Matt HackettWH440
7Darren SlatteryGO430
8Joel Putnam 430
9Lisa Grant 430
10Shane Henry 410
11Paul PrudhoeCC410
12Rachael Best & Andy Povah 400
13Daniel Dohle 390
14Kelly Dohle 380
15Rod EckelsGO360
16Tim TewNC350
17Ron JunghansGO340
18Stuart McWilliamGO340
19Melissa SelbyGO340
20Ross BarrGO340
21Wendy Stevenson 340
21Malcolm Bradley 340
23Jim ForbesGO320
23James Stuart 320
25Jamie KennedyGO310
26Paul Olsen 310
27Jim MerchantGO310
28John GilesGO280
29Mike HooppellBN240
30David GatwoodBF230
31Ernest WindschuttelGO220
32Sue ThomsonGO220
33Stephen Ryan & Joanne Pun 220
34David StittGO220
35Ted WoodleyGO
210
36James GeldensKnox170
37James, Evan, Fin 160
38Lachlan, Peter, Ben 140
39Jake Flannery, Martyn Dawes, Nathan Baxter 70
40Oliver Monat, Rowan Todd 70

 

Membership

*** We Love Helpers ***

 
 a Big  *Thank You*  to all helpers and organisers of recent events:    

Eugowra 2020 NSW Champs 10-11 Apr: John Anderson, Melissa Annetts, Peter Annetts, Luca Baracsi, Toni Bachvarova, Ross Barr, Carolyn Davies, Barbara Dawson, Graeme Dawson, Rod Eckels, Peter Fozo, John Giles, Natalie Grainger, Robert Herkes, Barbara Hill, Tony Hill, Adam Horley, Kristen Horley, Carol Jacobson, Ken Jacobson, Melissa Joseph, Barbara Junghans, Ron Junghans, Jamie Kennedy, Tania Kennedy, Istvan Kertesz, Arpad Kocik, James Lithgow, Aidrie Long, Andrea Lux, Peter McConaghy, Wendy McConaghy, Jim Merchant, Clare Netherton, Warwick Selby, Andrew Smith, Kristin Young.

 SPORTident team: Karla Burnett, Riley Grainger, Nikki Halmai, Matthew Hill, Kieran Joseph.

Chatswood SSS26 31 Mar: Kim Cleland, Peter Fozo, Aniko Fozo-Kertesz, John Giles, Andy Graham, Ken Jacobson, Iain McKernan, Dave Stanley, David Stitt, Dale Thompson, Ted Woodley.

 SPORTident team: Martin Cousins, Carol Jacobson, Robert Newman

Northbridge SSS23 10 Mar: Rochelle Cox, Andrew Goddard, Lisa Grant, Carol Jacobson, Ken Jacobson, Jamie Kennedy, Kar-Soon Lim, David Stanley.

 SPORTident team: Robert Newman, Johnny Petersen.

Hunters Hill Sprint1 21 Feb: Ian Blayden, Elizabeth Bulman, John Bulman, Ross Duker, Peter Fozo, Aniko Fozo-Kertesz, Karin Hefftner, Roland Simpson, Sue Thomson, Larry Weiss.

 SPORTident team: Martin Cousins, Carol Jacobson, Ken Jacobson.

Frenchs Forest SSS18 3 Feb: David Bray, Andrew Goddard, Nikolett Halmai, Glenn Horrocks, Graham Horrocks, Barb Junghans, Ron Junghans, Roger Mail, Jim Merchant.

 SPORTident team: Martin Cousins, Johnny Petersen.

 
 heart
 
 - errors or omissions,  please contact the event organiser.