Old web-site

Moonlight Madness 3 - 2 September

Results - Moonlight Madness 3

Bicentennial Park, Annandale
"Rozelle Bay" map
Organiser: Dan Redfern

1)570Kar Soon Lim
 570Michael Burton 
2)560Peter Annetts 
3)540David Bray 
 540Malcolm Bradley 
 540Wendy Stevenson 
 540Lisa Grant 
4)510Gill Fowler 
 510Michael Free 
5)500Shane Henry 
 500Alan Garde 
6)490Tim Cochrane 
7)460Callum Thomson 
8)440Darren Slattery 
9)430Daniel Dohle 
 430Jamie Kennedy 
 430Kelly Dohle 
10)420Joel Putnam 
 420Ross Barr 
 420Matt Hackett 
11)410Warwick Selby 
12)400Rod Eckels 
13)390Paul Prudhoe 
 390Paul Olsen 
 390Steve Dunlop 
14)380Ian Jessop 
 380Ted Mulherin 
 380Michael Roylance 
 380John Brayan 
15)370Ron Junghans 
 370Ming Tang 
 370Tim Tew 
 370Ken Jacobson 
16)360Michelle Warren 
 360Carol Jacobson 
 360Dave Dash 
 360David Stitt 
 360Chris Brown 
 360Ian Miller 
 360Eric & Larelle
17)350Dog Wilson 
18)340David Gatwood 
 340Lloyd Gledhill 
19)330Chuong Bui 
 330John Giles 
20)320Jim Forbes 
21)310Petr Spelina 
22)300Julia Clements 
23)280Bob Morgan 
24)260Sue Thomson 
25)250Amy Wedd 
 250Alison Pearce 
26)210Robert Spry 
27)160Connie McNamee 
28)140Svetlana Onisczenko 
29)130Bev Johnson 
30)80Mel Colyer 

 

Total entries:  57

 

Membership

*** We Love Helpers ***

 
 a Big  *Thank You*  to all helpers and organisers of recent events:    

Eugowra 2020 NSW Champs 10-11 Apr: John Anderson, Melissa Annetts, Peter Annetts, Luca Baracsi, Toni Bachvarova, Ross Barr, Carolyn Davies, Barbara Dawson, Graeme Dawson, Rod Eckels, Peter Fozo, John Giles, Natalie Grainger, Robert Herkes, Barbara Hill, Tony Hill, Adam Horley, Kristen Horley, Carol Jacobson, Ken Jacobson, Melissa Joseph, Barbara Junghans, Ron Junghans, Jamie Kennedy, Tania Kennedy, Istvan Kertesz, Arpad Kocik, James Lithgow, Aidrie Long, Andrea Lux, Peter McConaghy, Wendy McConaghy, Jim Merchant, Clare Netherton, Warwick Selby, Andrew Smith, Kristin Young.

 SPORTident team: Karla Burnett, Riley Grainger, Nikki Halmai, Matthew Hill, Kieran Joseph.

Chatswood SSS26 31 Mar: Kim Cleland, Peter Fozo, Aniko Fozo-Kertesz, John Giles, Andy Graham, Ken Jacobson, Iain McKernan, Dave Stanley, David Stitt, Dale Thompson, Ted Woodley.

 SPORTident team: Martin Cousins, Carol Jacobson, Robert Newman

Northbridge SSS23 10 Mar: Rochelle Cox, Andrew Goddard, Lisa Grant, Carol Jacobson, Ken Jacobson, Jamie Kennedy, Kar-Soon Lim, David Stanley.

 SPORTident team: Robert Newman, Johnny Petersen.

Hunters Hill Sprint1 21 Feb: Ian Blayden, Elizabeth Bulman, John Bulman, Ross Duker, Peter Fozo, Aniko Fozo-Kertesz, Karin Hefftner, Roland Simpson, Sue Thomson, Larry Weiss.

 SPORTident team: Martin Cousins, Carol Jacobson, Ken Jacobson.

Frenchs Forest SSS18 3 Feb: David Bray, Andrew Goddard, Nikolett Halmai, Glenn Horrocks, Graham Horrocks, Barb Junghans, Ron Junghans, Roger Mail, Jim Merchant.

 SPORTident team: Martin Cousins, Johnny Petersen.

 
 heart
 
 - errors or omissions,  please contact the event organiser.