Old web-site

Autumn Evening 3 - Milsons Point - 21 April 2010

placingnameclubscore
1Adrian WhiteWH570
2Peter AnnettsGO540
3Wendy Stevenson 530
4Michael Burton 520
5Peter Hibberd 520
6Gill Fowler 490
7Joel PutnamBNO490
8Nick Raper 490
9Sue DavisBF480
10Fergus Dixon 480
11Michael Weiner 480
12Michael Free 480
13Kelly DohleGO470
14Darren Slattery 450
15Ian Jessup*GO450
16Ross BarrGO450
17Matt HackettWHO450
18Martin Cousins 430
19Callum Thomson 430
20John Brayan 410
21Jim ForbesGO400
22Jamie Kennedy*GO400
23Mark Mueller + Shane Watts 400
24Andy Graham 400
25Shane Henry 400
26Vicki Stitt 400
27Chris Frain 390
28James Stuart 390
29Cath ChalmersBF390
30David Kricker 380
31Rod Eckels 380
32J Dunn + M Coleman 380
33Arathi Sriprakash + Simon Williams 380
34Istram Grubits 380
35Colin Evans 370
36Chris Larkin 360
37Ken Jacobson 360
38Julia Clements 360
39Colin Burnett 350
40James Lucas 350
41Ian MillerWHO350
42Nicholas Campbell 350
43Jai di Tommaso 350
44Olivier Vallee 350
45Ted WoodleyGO350
46David BowermanGO350
47Dave Dash*GO340
48Nina Nissan 340
49Stefan Kuehn 330
50Dale Thompson 330
51Brooke Cranney + Geargette Goode 330
52Ted MulherinWHO330
53Lisa LampeUR320
54Jo Whittaker 320
55Airdrie LonyGO310
56Ella Wilson 310
57John GilesGO310
58Chris Cunningham 300
59Barbara Miller 300
60Duncan Currie 300
61Adolfo Garnado 290
62Bob Morgan 290
63Michael Riechert 290
64Michelle Warren 290
65Lucy Cotton + Dianne Borgon 280
66Phillip Hardins 270
67Stuart McWilliamGO270
68Ellen Currie 270
69Ron JunghansGO260
70Dennis SparlingGO240
71Jenifer Grubits 200
72Connie McNamee 190
73Bev JohnsonGO140
74Dave DashGO130
75Cam + Nigel 100
76Sue Thomson DNF
77Levita + Chris DNF
78Sandra ThomasBNO-70
* stopped to aid injured runner
   

 

Membership

*** We Love Helpers ***

 
 a Big  *Thank You*  to all helpers and organisers of recent events:    

Eugowra 2020 NSW Champs 10-11 Apr: John Anderson, Melissa Annetts, Peter Annetts, Luca Baracsi, Toni Bachvarova, Ross Barr, Carolyn Davies, Barbara Dawson, Graeme Dawson, Rod Eckels, Peter Fozo, John Giles, Natalie Grainger, Robert Herkes, Barbara Hill, Tony Hill, Adam Horley, Kristen Horley, Carol Jacobson, Ken Jacobson, Melissa Joseph, Barbara Junghans, Ron Junghans, Jamie Kennedy, Tania Kennedy, Istvan Kertesz, Arpad Kocik, James Lithgow, Aidrie Long, Andrea Lux, Peter McConaghy, Wendy McConaghy, Jim Merchant, Clare Netherton, Warwick Selby, Andrew Smith, Kristin Young.

 SPORTident team: Karla Burnett, Riley Grainger, Nikki Halmai, Matthew Hill, Kieran Joseph.

Chatswood SSS26 31 Mar: Kim Cleland, Peter Fozo, Aniko Fozo-Kertesz, John Giles, Andy Graham, Ken Jacobson, Iain McKernan, Dave Stanley, David Stitt, Dale Thompson, Ted Woodley.

 SPORTident team: Martin Cousins, Carol Jacobson, Robert Newman

Northbridge SSS23 10 Mar: Rochelle Cox, Andrew Goddard, Lisa Grant, Carol Jacobson, Ken Jacobson, Jamie Kennedy, Kar-Soon Lim, David Stanley.

 SPORTident team: Robert Newman, Johnny Petersen.

Hunters Hill Sprint1 21 Feb: Ian Blayden, Elizabeth Bulman, John Bulman, Ross Duker, Peter Fozo, Aniko Fozo-Kertesz, Karin Hefftner, Roland Simpson, Sue Thomson, Larry Weiss.

 SPORTident team: Martin Cousins, Carol Jacobson, Ken Jacobson.

Frenchs Forest SSS18 3 Feb: David Bray, Andrew Goddard, Nikolett Halmai, Glenn Horrocks, Graham Horrocks, Barb Junghans, Ron Junghans, Roger Mail, Jim Merchant.

 SPORTident team: Martin Cousins, Johnny Petersen.

 
 heart
 
 - errors or omissions,  please contact the event organiser.